Hakkımızda

Hakkımızda

Revolution Technology 2002 yılında mesleğe yeni adım atmış iki mühendis tarafından Bilişim Teknoloji alanında temeli atılmış ve digital çağdaki günümüzde sektöründe katma değer ekleyen, yenilikçi, uzman ve dinamik bir teknoloji şirketidir.

Konusunda uzman kişilerden oluşturulan geniş kadrosu ile kendi alanında (yapısal kablolama, kablosuz network, fiberoptik kablolama, network projeleri, güvenlik cihazları ve projeleri, IP telefon, Cctv sistemleri, data center kurulumu) projelendirme, satış, kurulum, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini, danışmanlık ve bakım hizmetlerini vermektedir.

Sunucu, depolama, yedekleme, sanallaştırma, güvenlik, bilgisayar, network, endüstriyel el terminalleri, barkod yazıcılar, bilgisayar bileşenleri, mobil ürünler ve kişisel bilgisayarlar gibi bir çok ürünün tedariğini müşterilerine sağlamaktadır.

Bu ürünlerin kurulum ve teknik desteğini veren yeni teknoloji ve çözümleri yakından takip eden deneyimli ve bilgili ekibiyle Revolution Technology'i pazarda farklılaştıran faktörler arasındadır.