Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Konusunda uzman kişilerden oluşturulan geniş kadrosu ile "Bilişim Teknolojileri" alanında (uçtan uca çözümler, yapısal kablolama, kablosuz network, fiberoptik kablolama, network projeleri, güvenlik sistem projeleri, AHD-IP kamera sistemleri, data center kurulumu, lisanlama) projelendirme, satış, kurulum, montaj ve satış sonrası destek hizmetlerini, danışmanlık ve bakım hizmetlerinden oluşan çözümler sunmaktayız.

NETWORK

Network ile ilgili uzman kadromuz ile tüm ihtiyaç ve projelerinizde anahtar teslim projelerinizde yanınızdayız.

YAPISAL KABLOLAMA

Revolution uzman kadrosunun network sistemlerine bütünsel bakışı ve tecrübesi ile müşterilerine sorunsuz ve yıllarca kullanabilecekleri yapısal kablolama sistemleri kurar

GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Bilgi güvenliği ve BT yönetim hizmetlerimiz güvenlik ve uyum risklerini en aza indirecek, bilgi güvenliği ve BT kontrol yatırımlarını optimize edecek çözümler sunmaktayız..

SERVER&DATA CENTER

Kobi ve büyük ölçekli firmaların server, data yedekleme, sistem odaları ve data center ile ilgili tüm ihtiyaçlarında tecrübeli kadromuz ile hzimetinizdeyiz..

KAMERA SİSTEMLERİ

AHD-IP Kamera Sistemleri çözümleri ve anahtar tesl projeler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

WIFI PROJELERİ

Otel, AVM, Kampus, Hastane, Yurt, Restaurant, Cafe gibi internet hizmeti veren müşterilerimize Wifi projelerinde ve 5651 loglama yasasına uygun hotspot çözümlerimiz mevcuttur.

TEKNİK DESTEK&DANIŞMANLIK

Bilgi Teknolojileri alanında bir çok kurumsal firmaya dış kaynak kullanımı outsourcing hizmeti ve Bilgi Teknolojileri alanında Danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz.

LİSANSLAMA

Kurumsal ve son kullanıcıların tüm lisans ihtiyaçları için ürün tedariği, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz mevcuttur.

DONANIM ÜRÜN TEDARİĞİ

Dünya klasmanında yer alan teknoloji markalarının satış ve satış sonrası hizmet ve çözümlerini sunmaktadır. İhtiyacınız olan tüm ürünlerde en uygun maliyet ile tedarik edeceğiniz ürün portföyüne sahibiz.